1. TelSat
  2. O programie

O programie

TelSat to profesjonalny, a jednocześnie przystępny i intuicyjny w obsłudze program do projektowania sieci RTV/SAT. Dzięki niemu będziesz mógł szybko i bezbłędnie dobrać niezbędne elementy instalacji oraz opracować prawidłowe schematy połączeń między nimi, nawet jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia w projektowaniu.

TelSat, jako program polski, w pełni uwzględnia realia i przepisy prawne obowiązujące na naszym rodzimym rynku. To istotna przewaga nad podobnymi programami oferowanymi przez podmioty zagraniczne, które często nie uwzględniają polskich aktów prawnych i rozporządzeń regulujących kwestie instalacji budynkowych.

Zaawansowane możliwości aplikacji będą skutecznie wspomagać Cię na każdym etapie tworzenia projektu. Program TelSat pozwoli Tobie:

Po wprowadzeniu danych do instalacji, program TelSat sam wyliczy długość potrzebnego kabla, ilość urządzeń czy poziom wyjściowy sygnału na gniazdku dla abonenta.

Dzięki programowi już dziś sam zaprojektujesz profesjonalną instalację, dostosowaną do obowiązujących przepisów i warunków technicznych, spełniającą przy tym wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.